A rendeléseket át lehet venni személyesen is Nagytarcsai üzletünkben.

Kérdése van? Hívjon minket! +36703108484

Sera Filtervatta | Mechanikai szűrővatta akváriumokhoz – 250 g
Sera Filtervatta | Mechanikai szűrővatta akváriumokhoz – 250 g
3 390 Ft 
3 190 Ft

Sera Filtervatta | Mechanikai szűrővatta akváriumokhoz – 250 g

Nagy kiszerelésű, prémium minőségű mechanikai szűrővatta a vízben lebegő legfinomabb szennyeződések eltávolításához. Kristálytiszta vizet és optimális szűrési hatékonyságot biztosít édesvízi és tengeri akváriumokban egyaránt.

5
Kezdete: 2026.04.25   A készlet erejéig
Megtakarítás 200 Ft
3 190 Ft
3 390 Ft 
Részletek

A Sera Filtervatta a mechanikai szűrés utolsó, úgynevezett "polírozó" fázisának alapköve. Ez a speciális, szintetikus rostokból álló vatta képes felfogni azokat az apró részecskéket, algaspórákat és finom üledéket, amelyeken a durvább szivacsok vagy kerámiák már átengednek.

A 250 grammos, gazdaságos kiszerelés kifejezetten ajánlott nagyobb akváriumok tulajdonosainak vagy azoknak, akik több szűrőt üzemeltetnek. Vegyszermentes összetétele garantálja, hogy semmilyen idegen anyag ne kerüljön a vízbe, miközben szerkezete hosszú ideig ellenáll az összetömörödésnek, fenntartva a szűrő megfelelő vízáramlását.

Termék jellemzők:

  • Finomszálú, fehér mechanikai szűrőrost
  • Megköti a mikroszkopikus lebegő szennyeződéseket
  • Teljesen vegyszermentes és semleges hatású a vízre
  • Rugalmasan darabolható és bármilyen szűrőformához igazítható
  • Kiválóan használható édesvízi és tengeri környezetben is

Információk:

  • Kiszerelés: 250 g
  • Anyaga: szintetikus szűrőgyapjú
  • Szín: fehér
  • Tisztíthatóság: cserélni javasolt (egyszer használatos)

Használati javaslat:

Helyezze a vattát a szűrőrendszer utolsó rétegeként. Használat előtt öblítse át langyos csapvíz alatt, hogy eltávolítsa a szállítási port. Amint a vatta elszíneződik (megtelik kosszal) és a szűrő vízhozama csökkenni kezd, cserélje ki egy tiszta adagra.

Termék előnyei:

  • Gazdaságos, nagy kiszerelés rendszeres karbantartáshoz
  • Hatékonyan szünteti meg a víz zavarosságát
  • Védi a biológiai szűrőanyagokat a finom eliszaposodástól
  • Segít fenntartani az akvárium esztétikai értékét

Ajánlott kiegészítő termék(ek):

  • Sera Biopur (mechanikai előszűréshez)
  • Sera Siporax Professional (biológiai szűréshez)
  • Sera Bio Nitrivec (baktériumkultúra visszapótláshoz)

Tipp szakértőktől:

A szűrővatta állapotát érdemes kéthetente ellenőrizni. Mivel ez a réteg telítődik a leggyorsabban, a rendszeres cseréjével megelőzhető, hogy a lebomló szerves anyagok visszakerüljenek a víz körforgásába és terheljék az akvárium biológiáját.

Adatok
Gyártó:
Sera
Kiszerelés:
250 g
Cikkszám:
2084635
Tömeg:
32 g/db
Kiegészítő termékek
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!